Ekonomický systém PREMIER

Od roku 2005 pracujeme v prostředí ekonomického systému Premier system. Máme velké zkušenosti s jeho přednostmi a pomáháme společnostem při jeho instalaci a následném využívání tak, aby šetřil Váš čas a mohli jste se věnovat naplno podnikání.

Charakteristika systému PREMIER system je komplexní ekonomický software (ERP system) pro řízení malých a středních firem. Nabídka modulů PREMIER system pokrývá všechny firemní agendy (ekonomické, obchodní, personální, výrobní technické) a ve spojení s nástavbovými moduly a specializovanými řešeními vytváří kompaktní celek vhodný pro téměř jakýkoliv obor a typ firmy. Nabízí všechny potřebné moduly - podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi. Vyznačuje se především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows. Další výhody programu jsou:

  • kompatibilita systému s programy MS Office (Word, Excel)
  • výhodná cena oproti konkurenci ve stejné kategorii softwaru, nejlepší poměr cena / výkon
  • exporty do cizích formátů - *.doc, *.pdf, *.html, *.jpg, *.xml, ...
  • otevřená řešení - oboustranný Homebanking - všechny banky v ČR, Faktoring, EDI formát
  • spolehlivý provoz v síťové konfiguraci, snadný způsob propojení vzdálených poboček, terminal server

Je tento účetní software určen právě Vám ?

Systém využívá nejširší spektrum zákazníků. Naleznete mezi nimi firmy, které se zabývají nákupem a prodejem, výrobou nebo službami. Mezi našimi zákazníky jsou velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a také drobní živnostníci a podnikatelé. V nabídce nechybí rovněž varianty pro neziskové organizace a školy.

Aktuality, novinky, důležité ...
Nový web spuštěn

Společnost COMPTES MMI s.r.o. Vás víta na naší nové webové firemní prezentaci.